تیزر تبلیغاتی و ویدیویی

چه کاری را برای شما انجام می دهیم ؟

ویدیوی معرفی

ویدیوی معرفی ویدیویی است که به صورت موثر و قابل فهم کسب و کار، محصول و یا خدمت شما را توضیح می دهد و شما به کمک ویدیو به دیگران نشان می دهید که توانایی رفع کدام یک از نیازهای او را دارید.

موشن گرافیک

هنگامی که مشتریان بخواهند موضوعات مد نظر خود را به صورت جذاب تر و با رنگ و لعاب بیشتری ارایه کنند، از موشن گرافیک استفاده می کنیم. موشن گرافیک در واقع یکی از انواع انیمیشن است که در انتقال مفاهیم سخت بیشترین کارایی را دارد.

پوشش رویداد وکنگره

تیم اُساج در پوشش رویداد ها، همایش ها و کنگره ها تخصص ویژه ای دارد، ما بهینه ترین ابزار را در جهت پوشش هر چه بهتر رویداد های شما در اختیار داریم، پس چرا تعداد مخاطبینمان را با استفاده از بستر اینترنت و فضای مجازی گسترش ندهیم؟

ضبط دوره های آموزشی

ضبط دوره های آموزشی باعث می شود نه تنها افراد حاضر در دوره از مطالب ارایه شده بهره مند شوند، بلکه بدون انجام هزینه مجدد ، تعداد بسیار بیشتری از دوره استفاده کرده و حتی با فروش دوره امکان درآمد زایی برای مالک اثر فراهم خواهد شد

 

مستند سازمانی و شرکتی

شما در یک سازمان و یا شرکت کار می کنید، اگر قصد دارید محصولات و خدمات ویژه ای را که مشغول به انجام آن هستید، نشان دیگران دهید، بهترین ابزار برای مستند سازی فعالیت های خوداستفاده از ابزار ویدیو می باشد

 

ویدیوی گزارش عملکرد

بهترین روش برای انتقال سریع حجم بالایی از پروژه ها، خدمات و فعالیت های انجام شده در زمانی کوتاه و با ساختاری جذاب و گرافیک بصری زیبا استفاده از ویدیوی گزارش عملکرد می باشد که موسسه ی ما این امر مهم را برای شما انجام می دهد.