بارگذاری...

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به تولید محتوای تبلیغاتی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷ نیروی متخصص می باشد.

آدرس:کرمانشاه - سه راه 22 بهمن - برج آنیتا - طبقه دوم - واحد 7 م
تلفن:08338105016

انتخاب سردبیر

جنگ اول به از صلح آخر…….

سلام. شاید با دیدن تیتر،افرادی پیش خودشان بگن” ««اینا می خواستن کار و شغل معرفی کنن،الان می گن جنگ و مرافه،جریان چیزه؟؟!!»»

دنیای کسب و کار یک عنوان بسیار عام و فراگیر می باشد.  این عام بودن شاید باعث بشه که هر کسی راجع به این مطالب برداشت متفاوتی پیش خودش داشته باشه.شاید تعداد زیادی از مخاطبان،چه اونایی که از اول به ما پیوستن و چه کسانی که در آینده به ما اضافه خواهند

شد،تصور کنند که منظور از فرصت شغلی فقط و فقط معرفی یک شغل و تشویق بقیه برای رسیدن به اون شغله!

از الان این تصور و بذارید کنار….. هنگامی که در مقالات ما مطالبی در ارتباط با بهره وری کاری می بینید،هدف افزایش کارایی و به دنبالش افزایش درآمد و ارتقا جایگاه و حتی کسب تجربه است.

وقتی مطالبی در ارتباط با  نحوه ی برخورد مدیران با زیر دستانشان منتشر میشه، هدف افزایش بهره وری کاری اون محیط و فروش بیشتر و در نهایت استخدام بیشتره…….

به پیروی از سبک مهران مدیری داخل برنامه ی دور همی ۲،که می گفت تا آخرین برنامه راجع به زلزله حرف می زنم،ما هم توی مقالات و مستندات خودمان تغییر فرهنگ اشتغال رو جار می زنیم.

دیه ای قد هاوار موکونم که یا ۲ نفر امتحانش می کنن یا هیچ کسی سمتشم نمی ره.اون موقع بعضیا نمی تانن ژست روشن فکری بگیرن و بتوپن به زمین و زمان که هعی هعی چه بکنیم از بیکاری!

دنیای فرصت های شغلی از جرقه ی یک ایده شروع میشه تا پایان….حتی اگه ورشکسته هم بشید باید آداب ورشکستگی رو رعایت کنید.

راجع به شغل هایی مصاحبه داریم که حتی تصورشم نمی کنید توی کرمانشاه افرادی به این مشاغل مشغول هستند.مثلا اسلحه سازی………

بعضی از مشاغل معرفی شده در نگاه اول بسیار ساده به نظر می رسند،اما با کمی تحقیق متوجه می شوید که نه تنها در کرمانشاه بلکه در سایر مناطق این مشاغل در حال پدیدار شدن هستند.

به موازات توسعه ی تکنولیژی،شغله های جدیدی در حال ظهور هستند که نیازمند معرفی به مردم هستند. در طی این پیشرفت مشاغل بسیاری در حال از بین رفتن هستند.سالیان کودکی خودتان رو به یاد بیارید، لحاف زدن و ….. خیلی از مشاغلی که الان دیگه طالب ندارند و در

حال فراموش شدن هستند. ترس برای شروع هر کاری وجود داره، یکی از مشکلاتی که گریبانگیر نسل جوان ماست همین ترس از شروع یک کاره جدیده! اکثر ما ترجیح می دیم که مشاغلی رو امتحان کنیم که امتحان خودشانه پس دادن و اصلا به فکر راه جدیدی نیستیم. مسلماً

حساب کردن روی کسب و کارهای مطمئن می تانه حلال خییلی از مشکلات ما داخل حوزه ی بیکاری باشه اما به اینم توجه داشته باشید، اشباع شدن هر کدام ازین شغل ها می تانه تعطیلی کسب شما رو در پی داشته باشه.

در مصاحبه های شغلی خودمان با پیرمرد اسلحه سازی صحبت کردیم که صحبت از درامد ۵ تا ۶ میلیونی افرادی می کرد که در این صنعت حرفه ای بشوند.این بزرگ از این می نالید که چرا شاگردی نداره. خب عدم اطلاع رسانی می تانه یکی از دلایل دیده نشدن این مشاغل باشد،

امری که ما بر عهده گرفته ایم.

سخن کوتاه کنیم، صرف معرفی یک کسب و کار و رفتن به آن سمت،به معنای کسب ثروت و پول روی پول انداختن نیست.راه موفقعیت طولانی تر از این حرف هاست.

به این جمله در آینده زیاد برخورد خواهید داشت،««برای کسی که تا حالا درآمدی نداشته،قدم اول توی کسب و کار،به دست آوردن پول به اندازه ی پول تو جیبیشه»».

تا ۲ سال پیش خبری از اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی نبود،الان چه خبره؟شاید اون موقع هم این ایده رو افرادی توی ذهنشان داشتن و یا از جایی خواندن،اما پیش خودشان گفتن:کُره ایجو چیزا کی توی ایران میشه…. اما کسی که برای اولین بار توی کشور ما ایده ی تاکسی های آنلاین اوبر از آمریکا رو پیاده کزد، باعث پیدایش حداقل ده هزار شغل شد.(دیه خودتان می دانید که کدامه می گم)

ما مطالب روانی وانگیزشی هم  داریم اما نه به شکل و شمایل مرسوم،اینجا به کسی امید الکی نمی دیم که با ۴ روش کوتاه  وآسان  به درامدهای میلیاردی برسه، اینجا راجع به این صحبت می کنیم که ۷۸ درصد میلیاردهای معروف دنیا تا قبل از ۴۰ سالگی نتانستند

این عنوان رو کسب کنند!.واسه پولداری و سود درآوردن،مصبتان باید دربیاد…

پس ایده ها رو از سراسر قلمروی انسان روی کره ی زمین جمع کنید. ما هم سعی می کنیم شما رو توی این راه کمک کنیم.

تا ۵ سال پیش،داخل استان خودمان،خبری از کافه گیم نبود….. افق کوروش نیامده بود،(الان شدن ۲۰۰تا!!) خلاصه ایده ها و برندها،هر روز دارن با لباس جدید میان،حالا این وسط هر کی زودتر این لباس ها رو می پوشه،موفق تره.

تا شیتتان نکنیم،دست بر دار نیستیمان.

یا حق