افق سبز عصر جدید

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به
تولید محتوای ویدیویی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷  نیروی متخصص می باشد که در حوزه های زیر فعال می باشند:

ساخت برنامه تلویزیونی

یکی از بزرگترین پروژه های اجرا شده توسط این موسسه ، تولید مجموعه مسابقه ورزشی گردان گود در شبکه ورزش است.

ساخت وب سایت

وب سایت به عنوان اولین مکانی که مشتری به آن سر می زند برای تمامی کسب و کارها یک نیاز اساسی می باشد.

موشن گرافیک وانیمیشن

ساخت موشن گرافیک در زمانی که هزینه های تصویر برداری برای مشتری بالا بوده پیشنهاد می شود.

- تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدئویی شامل مستند ، ویدئوی گزارش عملکرد ، تیزر تبلیغاتی ، پوشش همایش ها و رویداد ها

اُساج ، فعال در حوزه اشتغال وکار آفرینی

وب سایت کنونی osaj.ir در واقع نمود پروژه ی ملی تغییر فرهنگ اشتغال در استان کرمانشاه است. پروژه ای که ریشه و ایده ی آن به تلاش های سرکار خانم هدایتی از کارشناسان قسمت جوانان و به تابستان ۱۳۹۷ باز می گردد که برای اولین بار این طرح تحت عنوان فرصت های شغلی استان کرمانشاه مطرح شد. از آن جایی که موسسه ی امید سازان عصر جدید تنها سمن رسانه ای حوزه ی جوانان دارای تجربه ی فعالیت های رسانه ای   در استان کرمانشاه می باشد، این وظیفه به ما محول گردید و از قبال این طرح، وب سایت fsksh  یا همان فرصت های شغلی استان کرمانشاه راه اندازی شد. تجربه های کسب شده در دوره ی راه اندازی وب سایت فرصت های شغلی استان کرمانشاه باعث شد تا به گسترش این طرح در سطح ملی بیاندیشیم و فرصت های شغلی استان کرمانشاه را به طرحی بزرگتر تحت عنوان پروژه ی تغییر فرهنگ اشتغال استان کرمانشاه در بیاوریم. در همین راستا رایزنی هایی با وزارت کل ورزش و جوانان صورت گرفت و در نهایت با کمک های جناب آقای آل اسحاق مدیر طرح های ملی، توافقنامه ی تغییر فرهنگ اشتغال بسته شد. علیرغم نا ملایمتی های صورت گرفته در این مسیر، موسسه ی امید سازان عصر تمام تلاش خود را به کار گرفت تا طرح مذکور به بهترین نحو ممکن پیاده شود و الحمد الله امروز شاهد اجرای این طرح و نتایج آن هستیم  و موفق شدیم در استانی که به مدت ۴۰سال رتبه ی اول بیکاری را به خود اختصاص داده، کلمات کلیدی نظیر ایده ی کسب و کار کرمانشاه و کسب وکار کرمانشاه در صفحه ی اول جست و جو گوگل را به خود اختصاص دهیم و مخاطبانی نه تنها از استان کرمانشاه بلکه از بقیه ی نقاط ایران داشته باشیم و از تجربه ی این طرح برای بر عهده گرفتن سایر طرح های ملی و گسترش این طرح در سطح کشور استفاده کنیم.

موسسه مردم نهاد امید سازان عصر جدید اولین و تنها سمن فعال استان کرمانشاه در زمینه رسانه بوده و یکی از بازوهای اجرایی موسسه ی رسانه ای اُساج می باشد. این موسسه دارای بیش از ۱۶ نیروی متخصص (صدابردار، تصویربردار، کارگردان، تدوینگر، عکاس،متخصص وب ،تیم تحقیقات و … ) جهت ساخت مستند، کلیپ، تیزر و تولید محتوی ارزشمند در حوزه های گردشگری و کارآفرینی است. این موسسه با ادارات، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بسیاری از جمله ی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، اداره ورزش و جوانان، فدراسیون های ورزشی، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری همکاری داشته و دارد.

از جمله ی آثار وبرنامه های تولیدی موسسه می توان به برگزاری جشنواره ی فیلم های ۳دقیقه ای در راستای حمایت از کالای ایرانی و تهیه و تولید مجموعه ورزشی گردان گود اشاره کرد، که در این میان مجموعه ی گردان گود در طی نوروز ۹۸و از طریق شبکه ی ورزش در دسترس مردم عزیز ایران قرار گرفته است.
در حال حاضر هدف اصلی مجموعه ی www.osaj.ir تمرکز بر حوزه ی رسانه ای کسب و کار و فعالیت در این عرصه برای معرفی فرصت های شغلی و جذب سرمایه گذار در این راستا، جهت رشد و اعتلای فرهنگ صحیح اشتغال استان کرمانشاه و کل میهن عزیزمان ایران می باشد.
امید داریم در پرتو عنایات الهی و لطف هم وطنان عزیز به هدف های خود در راستای تولید محتوای مفید دست یابیم.

به دنبال یک تیم حرفه ای هستید؟