بارگذاری...

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به تولید محتوای تبلیغاتی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷ نیروی متخصص می باشد.

آدرس:کرمانشاه - سه راه 22 بهمن - برج آنیتا - طبقه دوم - واحد 7 م
تلفن:08338105016

انتخاب سردبیر

مزایای ساخت تیزر ویدیویی برای کسب و کار شما

اگر به دنبال راههای مؤثر برای گسترش سریع مشاغل خود و فروش بیشتر از آنچه در حال حاضر می فروشید، باید تبلیغ ویدیو را به ترکیب بازاریابی خود اضافه کنید. میلیون ها نفر در حال حاضر از مزایای مختلف بازاریابی ویدیویی آگاهی می یابند و از آن برای تبلیغ برند، خدمات یا محصولات خود استفاده می کنند.

چرا بازاریابی ویدویی اینقدر جذاب است؟

امروز مردم برای اطلاعات گرسنه هستند، اما سریع می خواهند. بنابراین آنها ترجیح می دهند ۲-۳ دقیقه وقت برای تماشای یک فیلم بگذرانند تا ۱۵-۲۰ دقیقه برای خواندن متن. علاوه بر این، فیلم ها همچنین در برقراری ارتباط نکات مهم خود با مخاطب هدف خود در مدت زمان بسیار کمی به مشاغل کمک می کنند.

نکته مهم دیگر در رابطه با فیلم ها این است که شما می توانید نه تنها آنها را در وب سایت خود بلکه در هر کجای اینترنت قرار دهید تا حداکثر امتیاز قرار گرفتن در دیدرس دنیای آنلاین را بگیرید.

بسیاری از وب سایت ها مانند Vimeo و  و آپارات، YouTube روزانه میلیون ها بازدید دارند. از همه مهم تر، ویدیوی شما همچنین می تواند برای رده بندی در صدر صفحات نتیجه موتور جستجو بهینه شود و شرکت شما را در معرض میلیون ها خریدار بالقوه قرار دهد.

فقط تصور کنید کسی از منطقه محلی شما در حال جستجو در نوع سرویس و کالای شما در Google و … باشد ، سپس ناگهان ویدیوی شما ظاهر شد! برای اطلاعات بیشتر فوراً بر روی آن کلیک می کنند.

برخی از آمارها

حداقل ۴۳ میلیون نفر از مردم کشورمان کاربر اینترنت هستند. ۵۳ درصد مردم ایران بطور کلی و ۷۲ درصد جوانان ۱۸ تا ۳۰ سال حداقل عضو یکی از شبکه‌های اجتماعی هستند. میانگین روزانه ساعت حضور ایرانی‌ها در فضای مجازی ۵ تا ۹ ساعت است. این آمار نشان می دهد که بخشی زیادی از کار، تفریح، سرگرمی، فعالیت های اجتماعی و سیاسی مردم کشور در حال رفتن به سمت فضای وب است. در واقع نه تنها صاحبان کسب وکار، بلکه سایر عرصه های هم دیگر باید جای پای حقیقی خود را پیدا کنند. جالب است بدانید به صورت میانگین چیزی حدود ۲ ساعت نیم از این زمان، صرف دیدن ویدیو می شود.

با این وجود هنوز بعضی ها برای سرمایه گذاری در این عرصه از خود مقاومت بیخود نشان می دهند.

مزایای بازاریابی ویدیویی و ساخت تیزر ویدیویی برای کسب وکار شما

۱. یكی از بزرگترین مزایای ساخت تیزر ویدیویی برای کسب و کار شما  این پتانسیل است كه در مدت کوتاهی می تواند به شما کند تا حتی به بازدیدهای میلیونی برسید.در واقع با این روش در بسیاری از هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خودتان صرفه جویی می کنید. فیلم شما همچنین می تواند ویروسی شود و میلیون ها بازدید در طی روزها به دست آورد. مزایای تجارت خود را تصور کنید. هیچ شکل دیگری از بازاریابی وجود ندارد که بتواند چنین مزایای چشمگیری را با چنین قیمت پایین ارائه دهد.

۲. با استفاده از ویدیوها، به راحتی می توانید پیام بازاریابی خود را به طور مؤثرتر منتقل کنید زیرا این رسانه خاص برای تمام حواس ما جذابیت دارد. استفاده از صدا و تصویر باعث احساس بهتر و درک بهتر ایده می شود. علاوه بر این، تماشای پیام نیاز به توجه کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد و می تواند افراد بیشتری را به سمت خودش جذب کند.

۳.  یکی از بهترین مزیت های بازاریابی ویدیویی این است که مدت زمانی را که شخص در یک صفحه وب می گذراند افزایش می دهد. در این روش مخاطبان هدف شما آن چه را که شما به تصویر کشیده اید بهتر و بیشتر از هر روش دیگر بازاریابی به خاطر می آورند. این بهترین روش برای ارائه محصولات، خدمات و توضیح نحوه کار آنها است. امروز می توانید از رسانه های اجتماعی و ایمیل برای پخش فیلم های خود استفاده کنید.

۴. فناوری نوآورانه اجازه تولید فیلم ارزان را داده است زیرا بازار هر روز شاهد ارائه ی سخت افزارها و نرم افزارهای جدید در این حوزه است. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها تسهیلات تولید فیلم با قیمت مناسب به مشاغل ارائه می دهند. ( همانند ما) بر خلاف باور عموم هزینه های تولید یک ویدیو به نسبت سایر روش های تبلیغاتی اصلا و ابدا بالا نیست.

۵. استفاده از تیزرهای ویدیویی به شما در جلب اعتماد مخاطبان کمک می کند زیرا درک می کنند که برای تولید پیام های تبلیغاتی و بازاریابی تلاش کرده اید و زمان گذاشته اید. در واقع با این حرکت نشان می دهید که شرکت برای نظر و سلیقه ی مخاطبان خود احترام قائل است و می خواهد رضایت آن ها را کسب کند. همانطور که می دانید موفقیت از اولین تصوری که مخاطب هدف در مورد شما دارد شروع می شود و ساخت تیزرهای ویدیویی برای کسب و کار بهترین راه برای ایجاد یک تصویر مطلوب است.

۶. تحقیقات گذشته نشان می دهد بیش از ۷۹ درصد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند، مرتباً فیلم های مختلف را تماشا می کنند. این باعث می شود تیزرهای ویدیویی به یک ابزار رسانه قدرتمند تبدیل شوند و اگر به خوبی دسته بندی شوند و روش به کارگیری آن ها بر اساس استراتژی تولید محتوا باشد، نتایج آن می تواند برای هر شرکت و موسسه ای، شگفتی ساز باشد.

۷. کاربران حرفه ای اینترنت متوجه هستند که هنگام نمایش نتایج جست و جوهای اینترنتی، ویدیوها جایگاه بهتری را دارا هستند، و اگر در ارتباط با کلمه ی کلیدی ای، ویدیویی وجود داشته باشد، به طور قطع به یقین از جایگاه بالاتری نسبت به سایر شیوه های تولید محتوا بر خوردار است. بنابراین فرصتی بسیار بهتری برای انتقال پیام های بازاریابی به شما می دهند. با افزودن فیلم ها به وب سایت خود، می توانید به آن در کسب رتبه بندی های برتر گوگل کمک کنید.

۸. یکی از بهترین مزایای ساخت تیزر ویدیویی برای کسب و کار ،حضور بلند مدت آن ها بر فضای وب است. در واقع سایر شیوه های تبلیغاتی بعد از مدتی فراموش می شوند ولی یک ویدیو در طول زمان بازدید بیشتری می یابد. در واقع شما می توانید با تولید ویدیو، سرمایه گذاری های بلند مدت تری را در طول زمان برای تبلیغات خود انجام دهید.

حرف آخر

قطعا می توانیم مزایای ساخت تیزر ویدیویی برای کسب و کار شما را تا تعداد های بالاتری نیز معرفی کنیم اما احساس می کنم مهم ترین مواردی که می توانند بر روی تصمیمات شما در این عرصه تاثیر گذار باشند را ما معرفی نمودیم. امیدوارم بتوانیم مشاوران خوبی برای شما در این عرصه باشیم.

منبع اقتباس: wpgurus