بارگذاری...

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به تولید محتوای تبلیغاتی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷ نیروی متخصص می باشد.

آدرس:کرمانشاه - سه راه 22 بهمن - برج آنیتا - طبقه دوم - واحد 7 م
تلفن:08338105016

انتخاب سردبیر

مشاغلی که افراد تنبل دوست دارند

سلام. عده ای از آدم ها وجود دارند که تحرک داشتن برای آن ها از هزار تا فحش و ناسزا بدتر است. حالا کار کردن و انتخاب شغل که دیگر جای خود را دارد. به همین خاطر امروز مشاغلی را که بر اساس نظر سنجی های مختلف مورد پسند افراد تنبل قرار دارد، برای شما آماده کرده ایم.

پیشگفتار

قبل از پرداختن به ادامه ی مطلب باید بگویم، معرفی این مشاغل خدای نکرده حمل بر توهین به این عزیزان نشود. در واقع بر اساس نظر سنجی ها، افراد تنبل به این مشاغل گرایش دارند نه این که هرشخصی که مشغول به کار است، تنبل باشد. با توجه به سوابق جبهه گیری در کشور ما، توضیح این نکته بسیار واجب بود.

شغل نگهبانی

در یک نظر سنجی که توسط ردیت انجام شد معلوم شد که سغل نگهبانی رتبه ی اول بین مشاغلی که افراد تنبل دوست دارند را داراست.

به عنوان مثال یکی از کاربران ردیت که خود مدتی را به عنوان نگهبان مشغول به کار بوده است، گفته بود : وی هنگام کار به عنوان نگهبان در یک شرکت ترانسپورتی در روزهای تعطیل، بخش اعظم مدت کار خود را با تماشای فلم‌های سینمایی از دی‌وی‌دی پلیر می‌گذراند.

از نظر کاربران، نگهبانان موزه نیز همچین شرایطی دارند، وقت کاری آنها با نشستن در یک جای آرام سپری می‌شود و فقط گاهی اوقات به مراجعان تذکر می‌دهند که بیش از حد به آثار نمایشی نزدیک نشوند.

وی یک شغل بی دردسر شغلی مدیریت ایمنی در زمینه رفع پیامدهای طوفان‌ها در مناطقی که مخصوصاً چنین حوادثی در آنجا زیاد رخ نمی‌دهد است.

یک کاربر که دارای چین شغلی است، گفت که ۱۰ ساعت از شیفت ۱۲ ساعتی خود را با بازی کردن در تلفون همراهی خود سپری می‌کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا نگهبانان ایرانی نیز همچین وضعیت دارند؟

مسئول نجات سالمندان

از کم و کیف وجود این شغل در کشور خودمان بی خبر هستم اما گویا وظیفه ی این افراد این است که در مراکز نگه داری سالمندان، به محضی که شخص سالخورده با مشکلی مواجه شود، پرستاران را خبر کنند.

در واقع این افراد شنا کردن و استراحت کردن سالمندان را تماشا می کنند.

(شما کار کردن به عنوان یک دکلبان را سخت می دانید، یا بازیگری؟ نظرات مختلف در ارتباط با مشاغل سخت را در مطلب یادی کنیم از مشاغل سخت ایران، اُساج مطالعه بفرمایید.)

شرکت در پژوهش‌های خواب

شاید مناسب‌ترین شغل برای افراد تنبل،‌ شرکت در پژوهش‌های خواب باشد. بسیاری از بیمارستان‌ها و تجهیزات پزشکی در سراسر دنیا به دنبال شرکت‌کنندگانی برای ثبت‌نام در مطالعات خواب هستند. قبل از ثبت‌نام باید اطمینان حاصل کنید که شرایط و ضوابط لازم برای شرکت در این مطالعات را دارید. اکثر این مطالعات نیازمند شرایط جزئی است که در پایگاه اطلاعاتی آنها آمده است. متوسط دستمزد متفاوت خواهد بود ولی اگر انتخابی هوشمندانه داشته باشید خواهید توانست چندین هزار دلار در سال درآمد داشته باشد. اخیرا ناسا برای شرکت‌کنندگان در مطالعات خواب خود پیشنهاد ۱۸ هزار دلاری برای ۷۰ روز ارائه کرده است.

آزمایش‌کننده مبلمان 

اگر به لم دادن علاقه دارید، شما فرد مناسبی برای این شغل هستید. تنها کاری که در این شغل باید انجام دهید این است که تمام روز روی مبلمان‌های مختلف بنشینید و نظرات خود را در مورد آنها بیان کنید و به خاطر آن پول بگیرید. آزمایش‌کنندگان مبلمان می‌توانند درآمد متوسط ۳۱ هزار دلار در سال داشته باشند. واقعا هدف از ایجاد این شغل جلب رضایت مشتری بوده و یا قصد کارآفرینی در میان بوده، نمی دانم. هر چه که هست در ایجاد مشاغل جدید فرسنگ ها با دنیای پیرامون خود فاصله داریم.

 

سرایدار خانه‌های لوکس

سرایداری از مزایای مختلفی برخوردار است.  مالکان خانه‌های لوکس اغلب یخچال‌هایی پر از مواد غذایی و نوشیدنی‌ دارند؛ پس هنگامی که آنها خانه را دست شما می‌سپارند علاوه بر پس‌انداز مقداری پول،‌ نیازی به خرید مواد غذایی نخواهید داشت. یک راه برای بیشینه کردن مزایای سرایدارنی این است که به دنبال خانه‌هایی باشید که صاحبان ثروتمندی دارند.

حرف آخر

امیدوارم شما برای انتخاب شغل خود تنبلی را ملاک و معیار قرار ندهید زیرا بعضی از این مشاغل در کشور ما وجود ندارد و یا اگر هم داشته باشد، همانند همتایان خارجی خود درآمد نخواهند داشت. امیدوارم از مطلب ” مشاغلی که افراد تنبل دوست دارند ” لذت برده باشید.

یا حق