بارگذاری...

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به تولید محتوای تبلیغاتی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷ نیروی متخصص می باشد.

آدرس:کرمانشاه - سه راه 22 بهمن - برج آنیتا - طبقه دوم - واحد 7 م
تلفن:08338105016

انتخاب سردبیر

۷ دلیل برای اینکه بدانید موشن گرافیک به بازاریابی دیجیتالی شما کمک می کند

بر اساس تحقیقات صورت گرفته، محتوی ویدیویی در سال ۲۰۱۹ بیش از ۸۰ در صد از کل ترافیک وب را فرا گرفته است. بنابراین ویدیو تبلیغاتی نسبت به هر نوع تبلیغ دیگری، بیشترین تاثیر را بر روی بیننده خواهد داشت. اما فقط ماهیت محتوای تبلیغاتی نیست که باعث جذب مشتری می شود بلکه کیفیت و تکنیک ساخت ویدیو تبلیغاتی نیز بسیار با اهمیت است. هرچه ویدیو ساخته شده جذاب، خلاقانه و قابل فهم باشد، مخاطب ارتباط بهتری با آن برقرار می کند. بدون شک موشن گرافیک این ویژگی ها را دارد، از این رو مطمئناٌ، موشن گرافیک بازاریابی دیجیتالی شما را بهبود می بخشد.

۱- موشن گرافیک باعث فروش بیشتر می شود

به نظر کمی عجیب می آید که یک ویدیو حدوداً شصت ثانیه ای بتواند مخاطب را متقاعد کند، پولی را که به سختی به دست آورده است را برای محصول شما خرج کند. اما ، دقیقاً همین طور است! مطالعات نشان داده که یک ویدیوی موشن گرافیک جذاب در سایت می تواند نرخ تبدیل مشتریان را تا ۸۰ درصد افزایش دهد. نرخ تبدیل به‌طورمعمول درصد بازدیدکنندگانی را نشان می‌دهد که چرخه‌ی خرید را در یک سایت کامل می‌کنند. موشن گرافیک این افراد را به سمت خود جذب می کند و شما و شرکت شما را در یک دقیقه یا کمتر صاحب مشتری واقعی می کند. یک موشن گرافیک جالب نه تنها می تواند یک محصول را زنده کند بلکه می تواند تفاوت معناداری را در نرخ تبدیل مشتریان شما ایجاد کند.

از دید بعضی از کارشناسان بزرگترین نقطه ی اتصال موشن گرافیک و بازاریابی دیجیتال فراهم کردن موقعیتی برای فروش بیشتر است.

برای کسب اطلاع بیشتر درباره ی موشن گرافیک و ویژگی های مثبت آن بر روی کسب و کار شما، حتما مقاله ی  ” چرا باید موشن گرافیک سفارش دهیم؟ ” ما را مطالعه بفرمایید.

۲- موشن گرافیک به سئو سایت شما کمک می کند

تحقیقات نشان داده که مردم ۶/۲ برابر وقت بیشتری را در صفحات وب که دارای ویدیو هستند، صرف می کنند. حتی اگر تفاوت کمتر از این باشد، این موضوع برای وب سایت شما خیلی مهم است. وقتی کاربران مدت بیشتری را در صفحه شما می گذرانند، گوگل آن را در نتایج جستجو به حساب می آورد و این به کسب رتبه بالا در نتایج جستجو گوگل شما کمک نماید. یک موشن گرافیک می تواند با نگه داشتن کاربران در صفحه شما، به سئو سایت شما کمک کند.

۳- ویدیو ها بهترین محتوا برای رسانه های اجتماعی هستند

ویدیو ها بیش از سایر مطالب مورد پسند هستند، به اشتراک گذاشته می شوند، واکنش به دنبال دارند و درباره آنها اظهار نظر می شود. یک تیم بازاریابی می تواند به راحتی از این موضوع استفاده کند. زمانی که یک موشن گرافیک را بارگذاری می کنید، می توانید در حالی که کاربران محتوای ویدیویی شما را تماشا میکنند، عقب بنشینید و لایک ها را ببینید.

۴- ویدیوها چشم نوازند

هیچ چیز مانند یک موشن گرافیک نگاه ها را به خود جلب نمی کند. براساس گفته های کارشناسان، مطالعات مربوط به ردیابی بینایی نشان می دهد که تصاویر معمولاً بیشتر از متن، چشم ها را به خود جلب می کنند. اگر اطلاعات مربوط به محصول خود را با موشن گرافیک های جذاب همراه کنید، قطعاٌ مردم به آن توجه بیشتری می کنند.

۵- ما از ویدیوها ها یاد میگیریم

ویدیوها برای بدست آوردن اطلاعات سریع و مختصر عالی هستند. فقط یک یا دو دقیقه زمان می برد تا شما بتوانید، هر آنچه را که در مورد محصول یا خدمات خود لازم می دانید، به مخاطبان خود بگویید. این یک روش سریع و آسان برای یادگیری و به خاطر سپردن اطلاعات است. در حقیقت، وقتی مردم اطلاعات و مطالبی را می شنوند، احتمالاً تنها ۱۰٪ از این مطالب را می توانند سه روز بعد به یاد می آورند. اما اگر یک تصویر و ویدیو مرتبط با همان مطالب همراه شود، مردم ۶۵ درصد از اطلاعات را سه روز بعد حفظ هستند. یک ویدئو به ما کمک می کند تا به جای آنکه یک ساعت بعد آنچه را یاد گرفته ایم، فراموش کنیم، بتوانیم اطلاعات را به ذهن بسپاریم. موشن گرافی یک تجربه چند حسی دارد که مخاطبان را قادر می سازد تا محصول و خدمات شما را به خاطر بسپارند.

۶- ویدیو می تواند داستان سرایی کند

با استفاده از موشن گرافیک نه تنها می توانید محصول خود را معرفی کنید بلکه می توانید آن را به داستانی به یاد ماندنی تبدیل کنید. از تاریخچه شرکت خود بگویید ، چیز جدیدی را یاد دهید یا به مشتریان نشان دهید که چگونه یک ایده می تواند به فروشی واقعی تبدیل می شود. امکانات موشن گرافیک بی پایان است.

۷- جنبه سرگرمی دارد

مخاطب با دیدن موشن گرافیک به شما میگوید: کافی است، واقعا!
رنگ های روشن ، جلوه های صوتی،… چه کسی موشن گرافیک را دوست ندارد؟
موشن گرافیک ها، سرگرم کننده و جذاب هستند. در کنار اینکه محصول جدید خود را می فروشید و یا شرکت خود را به جهان معرفی می کنید، موشن گرافیک راهی تضمینی برای لذت بخشیدن به مشتریان است.

نظر شما درباره ی موشن گرافیک و بازاریابی دیجیتال چیست؟‌ آیا موشن گرافیک را می توان در راستای بازاریابی دیجیتال به کار برد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برای ثبت سفارشات به بخش خدمات مراجعه نمایید.

منبع اقتباس: harpinteractive

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *