بارگذاری...

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به تولید محتوای تبلیغاتی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷ نیروی متخصص می باشد.

آدرس:کرمانشاه - سه راه 22 بهمن - برج آنیتا - طبقه دوم - واحد 7 م
تلفن:08338105016

انتخاب سردبیر

ویژگی های یک وب سایت مناسب برای کسب و کار اینترنتی

چه چیزی ساخت یک وب سایت کسب و کار اینترنتی مناسب را توجیح می کند؟ یک فروشگاه اینترنتی مناسب بستری را فراهم می کند تا فرد بدون نیاز به خرج اضافه، کالا ها و خدمات خود را به  راحتی در بازار اینترنت به فروش برساند، کسب کار خود را یک مرحله بالاتر ببرد ( درصورت داشتن کسب و کار سنتی ) و یا کسب و کار خود را با هزینه ای کم و مناسب شروع کند.

یک کسب‌ و ‌کار برای اینکه بتواند پیشرفت کند، نیازمند این است که بر روی نام تجاری خود سرمایه‌گذاری کند. در دنیای دیجیتال امروز یکی از راه‌های برند شدن داشتن وب سایت و فعالیت در فضای اینترنت است.

این قضیه فقط برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی صدق نمی کند. در واقع افرادی که هم اکنون در حال فعالیت در بازارهای تجاری هستند، به خوبی متوجه رقبای اینترنتی خود شده اند. مهم نیست که شما یک فرش فروش بسیار مشهور باشید و یا یک ناشر کتاب سرشناس، شما همیشه به یک ویترین برای نمایش ۲۴ ساعته ی محصولات نیاز دارید والا سرنوشت مناسبی در انتظار کسب وکار شما نخواهد بود، پس تا دیر نشده ساخت وب سایت کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید.

ویژگی های مناسب وب سایت کسب و کار

۱. امنیت و ssl سایت

گواهینامه امنیتی اس اس ال (SSL) مخفف Secure Sockets Layer است.
کاربرد SSL تامین امنیت بین کاربر و وب سایت می باشد و درگاه رمزنگاری شده برای اطمینان کاربر می سازد. خب نه شما نه مشتریان یک وب سایت بدون امنیت را دوست نخواهید داشت.

۲. داشتن نماد اعتماد یا ENAMAD

نماد اعتماد که یکی از ویژگی هایی است که هویت صاحب و محل فعالیت فروشگاه اینترنتی را نشان می دهد. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی که دارای مجوز ای نماد یا نماد الکترونیک هستند در قسمت ابتدای سایت خود یا قسمت انتهایی سایت خود لوگو نماد الکترونیک را که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی  دریافت کرده اند، به نمایش می گذارند و زمانی که مشکلی در روند خرید پیش آید، شما می توانید از طریق این مرکز  مشکلات خود را پیگیری کنید.

۳. شماره های تماس و گفتگو های اینترنتی با پشتیبان های وبسایت

یکی دیگر از راه ها و روش هایی که  می توانید از طریق آن نسبت به یک  فروشگاه اینترنی اطمینان کسب کند این است که می توانید از طریق راه های ارتباطی نظر تماس با ما و چت آنلاین سوالات و پرسش های خود را مطرح کنید و با پشتیبان های وبسایت به صورت پیامی و یا تلفنی گفتگو داشته باشید .

۴. ساختن حساب کاربری

در یک فروشگاه معتبر امکان ایجاد حساب کاربری و عضویت در سایت برای همه افراد وجود داشته باشند وبتواند از همه امکانات سایت استفاده کنند.

۵. داشتن امکان مقایسه اجناس

 با توجه به اینکه در فروشگاه های واقعی امکان مقایسه کالاها به سختی امکان پذیر است و ممکن است حتی غیر ممکن باشد بنابراین در فروشگاه های اینترنتی امکان مقایسه کالاها وجود دارد و شما می توانید هر کالایی را قبل از خرید با کالاهای دیگر مقایسه کنید. مقایسه کالاها به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر انتخاب کنید

۶. قسمت دیدگاه محصول

باید در هر محصول قسمت دیدگاه وجود داشته باشد وفرد خریدار باید دیدگاه کسانی که محصول را خریداری کردن ببیند تا بتواند یک تصمیم قطعی بگیرد و بدون آگاهی از ایراد اجناس دست به خرید نزند.

۷. تولید محتوای هدفمند

تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی بسیار اهمیت دارد. در واقع اگر وب سایت شما محتوایی نداشته باشد هر کاری کنید بی فایده است. هر چقدر هزینه تبلیغات هدفمند نیز کنید باز هم فایده ای ندارد. سایتی که محتوا ندارد قطعا محکوم به شکست است. برای همین است که شما به یک استراتژی تولید محتوای هدفمند احتیاج خواهید داشت.

۸. بهینه سازی داخلی وب سایت

 وقتی که دارید سایت طراحی می کنید؛ باید رو بهینه سازی سایت دقت زیادی داشته باشید. بسیار مهم است که کاربرانی که وارد سایت شما می شوند و زمانی را که در سایت شما می گذارند چگونه باشد. دسترسی به قسمت های مختلف و تبدیل بازدید کنندگان به کاربران سایت اهمیت بالایی برای هر کسب و کاری دارد. منظور از بهینه سازی داخلی سایت سئو داخلی سایت نیست! بلکه منظور این است که وب سایت شما از هر نظری باید برای بازدید کنندگان سایت تان بهینه باشد. وب سایت شما باید بتواند پخش یک ویدیو را پشتیبانی کند، به خصوص زمانی که بازاریابی محتوایی شما بار عمده ی خود را بر روی دوش ویدیو گذاشته باشد.

حرف آخر

احداث یک وب سایت بدون در نظر گرفتن ویژگی های مناسب وب سایت کسب و کار ، کاری عبث و بیهوده است و باعث می شود در دراز مدت آنچه که مد نظر شما است را از وب سایت خودتان دریافت نکنید. برای همین برای احداث یک وب سایت به افراد حرفه ای نیاز دارید.

منبع اقتباس:websitebuilderexpert

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *