بارگذاری...

اُساج

شرکت افق سبز عصر جدید (اٌساج) در سال ۱۳۹۷ در راستای رفع نیاز مبرم شرکت ها ، سازمان ها و ادارات در غرب کشور به تولید محتوای تبلیغاتی با کیفیت ، تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۷ نیروی متخصص می باشد.

آدرس:کرمانشاه - سه راه 22 بهمن - برج آنیتا - طبقه دوم - واحد 7 م
تلفن:08338105016

انتخاب سردبیر

چرا باید موشن گرافیک سفارش دهیم ؟

سفارش خرید و طراحی موشن گرافیک این روزها بخش جدای ناپذیر تولیدات ویدیویی شده است و بازاریابان به دنبال استفاده از کارکردهای موشن گرافیک هستند. اما موشن گرافیک چه مزایایی برای بازاریابان و خردیداران خود دارد که به دنبال آن می روند؟

تهیه یک تصویر جالب هنگام تلاش برای جلب توجه مصرف کنندگان در یک وب سایت، ایمیل یا پست رسانه های اجتماعی معمولاً ساده است. با این حال یک تصویر ایستا، در این عصر فزاینده دیجیتالی، احتمالاً یک بار مصرف است و شاید از تصاویری استفاده کنید که تعداد زیادی از این تصاویر قبلاً توسط مارک های دیگر مورد استفاده قرار گرفته اند تا برای جلب توجه همان مصرف کنندگان مبارزه کنند.

این بدان معناست که اگر بازاریابان بخواهند در زمانی که دامنه توجه کاهش می یابد با مصرف کنندگان درگیر شوند، باید چیز جدیدی را امتحان کنند.

همچنین، با گسترش اینترنت و تلفن های هوشمند بهتر و مناسب تر با قراردادهای ارزان قیمت داده ها، فرصتی بزرگ برای برندها فراهم آورده تا خلاقیت بیشتری به خرج دهند.

شواهد زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه یک موشن گرافیک بسیار قدرتمندتر از یک تصویر ایستا است. این می تواند ۲۰ ثانیه فیلم باشد که مفهومی را به مراتب بسیار مؤثرتر نسبت به چند پاراگراف متن و یا هر چیز دیگری توضیح می دهد. البته، همه این کار را تا پایان فیلم شما نخواهند کرد، اما شما این شانس را دارید که برای برند خود تجربیاتی ایجاد کنید و جلوه ای ماندگار به جا بگذارید.

چرا مردم با موشن گرافیک ها ارتباط برقرار می کنند؟

طبیعی است. موشن گرافیک ها بسیار راحت می توانند احساسات مردم را برانگیزند. این ارتباط عاطفی سریع تر وقوی تر از هر سبک دیگری از تولید محتوا صورت می گیرد.

موشن گرافیک همانند فیلم ها می توانند یک داستان غنی و قوی را از راه ها و کانال های مختلف به بینندگان منتقل کنند. انیمیشن انرژی را به داستان می افزاید و روایت را به جلو سوق می دهد. طراحی صدا توجه به پیام های مهم را به خود جلب می کند و صداگذاری ارتباط انسانی را به آن می افزاید. همه ی این موارد در کنار یک دیگر به جلو می روند تا مخاطبان آنچه را که لازم است دریابند.

مهم ترین ویژگی که سفارش موشن گرافیک را برای صاحبان کسب وکار وهمچنین بازاریابان ممتاز می کند، توانایی سرعت بخشیدن به انتقال پیام است. درواقع شما می توانید یک پیام تبلیغاتی مفصل را در چند دقیقه و با جذاب ترین عناصر با هم آمیخته کنید تا سریع ترین پاسخ ممکن را دریافت کنید.

هدف شما چه فروش یک کالا و یاخدمت باشد و یا بخواهید بازدید کنندگان را برای افزایش نرخ تبدیل خود به مخاطبان دائمی تبدیل کنید، موشن گرافیک کلید حل ماجراست.

از نظر بازاریان زرنگ، موشن گرافیک فقط در مورد داشتن فیلم یا فیلم سینمایی در صفحه اصلی یا صفحه فرود نیست تا بتواند توجه مشتری را جلب کند. این امر به این دلیل است که انیمیشن های حرکتی کوچک نقش مهمی را در کمک به اطمینان از جریان تجربه مشتری در سراسر رابط کاربری بازی می کنند.

تا سال ۲۰۲۰، سیسکو پیش بینی کرد که ۸۰ درصد از کل ترافیک اینترنت ویدیو خواهد بود – بنابراین بازار بالقوه برای محتوای ویدیوی شما بسیار زیاد است.

به خصوص در نظر گرفتن میزان تأثیرگذاری رسانه. کاربران وب به طور متوسط ۱۹ ساعت در ماه به تماشای فیلم می گذرانند ، به طوری که ۶۰٪ از خریداران هنگام تصمیم گیری برای خرید ، فیلم های محصول را تماشا می کنند.

با استفاده از موشن گرافیک، محدودیتی در تعداد راه هایی که بتوانید نام تجاری خود را به صورت ظریف در محتوای خود بگنجانید، وجود ندارد. ارائه پیام برند شما نه تنها در متن فیملنامه، بلکه انتخاب موسیقی، شکل، رنگ ، طراحی و حتی جنبش می تواند با یک برداشت بسیار قدرتمند به اوج برسد.

مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت می کنید، موشن گرافیک با سبکی زیبا و سرگرم کننده پیام شما را منتقل می کند. موشن گرافیک می تواند ایدههای پیچیده را به راحتی به صورت بصری ارائه دهد. ارائه ی  برخی ایده ها با پویانمایی بسیار دشوار است درحالی که چند ثانیه موشن-گرافیک می تواند همه مشکلات را حل کند. در بخش تجاری و تبلیغ یک کالا یا برند، موشن گرافیکها می توانند بخاطر مقرون به صرفه تر بودن نسبت به بسیاری از روشهای تبلیغاتی و همچنین شیوه انتقال پیام موثرتر، مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر هنوز هم مجاب به سفارش خرید یا همان طراحی موشن گرافیک برای کسب و کار خود نشده اید، می توانید دیگر مطالب اهمیت موشن گرافیک در تبلیغات ما را در این حوزه مطالعه بفرمایید.

در صورت هر گونه سوال مشاوران ما آماده ی حل مشکلات شما و ارائه ی راهنمایی به شما هستند.

منبع اقتباس: digitalmarketingmagazine

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *